10 nejoblíbenějších psích ras

8. prosince 2007 v 14:59 | Dany |  Zajímavosti, srandičky,...

10 nejoblíbenějších psích ras


1) Německý ovčák : Jaký je: Věrný, neohrožený, ovladatelný a neúplatný. Je rozhodně odvážný a tvrdý, když to je zapotřebí.. Ochrání vás i majetek. Je skvělý jako služební pes pro policisty a ochranku. Hodí se : Pro aktivní lidi, kteří mu dopřejí dost pohybu. Je také vhodný na hlídání, doprovod a ochranu nebo speciální práce, kde je využit jeho skvělý čich např. vyhledávání lidí v lavinových závalech.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 4000 štěňat2) Jezevčík : Jaký je : Svérázný, sebevědomý, chytrý a vynalézavý, zvláště pokud jde o jeho vlastní blaho. Je přizpůsobivý. Nesnáší drila tvrdý výcvik. Je nadán pro lov. Miluje pohodlí. Hodí se : Jako společní pro lidi, kteří berou psa jako člena rodiny a tolerují mu, že si občas postaví hlavu.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 2500 štěňat


3) Yorkshir : Jaký je : Zcela oddaný svému majiteli, hravý, společenský. Vrozené má většinou i pevné zdraví a temperament. Snáší další psy nebo děti. Hodí se : Do rodiny s dětmi jako společník a kamarád k lumpárnám. Počítat musíte s tím , že jeho srst vyžaduje pravidelnou péči.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 1600 štěňat


4) Labrador : Jaký je : Oddaný společník, aktivní a velmi učenlivý, miluje vodua je stále připraven se učit a zdokonalovat, pokud ho správně motivujete. Hodí se : Inteligentní, čilý, bystrý, poslušný a oddaný pes. Má laskavou povahu, bez stopy agresivity nebo nevhodné bázlivosti.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 1300 štěňat


5) Zlatý retrívr : Jaký je : Poslušný a inteligentí, od přírody velmi pracovitý. Je laskavý, přátelský, důvěrný, sebejistý, citlivý, ostražitý a snadno cvičenlivý. Hodí se : díky téměř nevyčerpatelné trpělivosti je skvělý do rodiny k dětem. Hodí se i pro terapie v případě postížených - ať tělesně či jinak.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 900 štěňat


6) Knírač malý : Jaký je :chytrý, společenský pes s láskou k dětem. Není rozhodně agresivní, pozor velmi často štěká, což vadí, je-li chován v bytě. Hodí se : Ideálně k rodinnému domku - právě tam nevadí reakce na každý zvuk či pohyb - štěkání. Skvělý je jako spolčník pro děti.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 700 štěňat


7) Čivava : Jaká je: rychlá, velmi odvážná, živá a pohotová. Má vlastní hlavu a pokud jí někdo naštve, neodradí ji od odvety vůbec nic - natož velikost nepřítele. Hodí se : Spíše k odrostlejším dětem nebo ke starším lidem - je skvělým přítelem, ale pokud ji podráždíte, klidně vás pokouše. Je to paličák.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 700 štěňat
8) Německý ohař : Jaký je : Vyrovnaný spolehlivý a s dobrým charakterem. Dá se skvěle zvládat, ačkoliv je velmi temperamentí. Nebojí se. Hodí se : Pro velmi aktivního člověka, kterému není zatěžko dopřát mu opravdu hodně každodenního pohybu. Není hlídač, ale je skvělý splolečník.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 650 štěňat
9) Bernský salašák: Jaký je : chytrý, pracovitý, jemný a pozorný ke svému pánovi. Pokud s ním budete zacházet hrubě, stane se plachým a uzavře se. Proto radíme poradit se. Hodí se : k rodinnému domu, nebo k hospodářství, protože je přátelský ke všemu živému. Pokud ho vychováte, bude i dobrým hlídačem.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 600 štěňat10) Kavalír : Jaký je : aktvivní, zábavný, laskavý a přítulný pes, smělý a absolutně nebojácný. Je živý, přátelský a nevázaný, bez sklonu k nervozitě či agresivitě. Hodí se : protože není vůbec agresivní a chce se zavděčit, hodí se i pro začínající majitele psů. Dobře se mu daří v panelákovém bytě.
Kolik se jich prodalo (štěňat s papíry) : 580 štěňat

PRŮZKUM: TIHLE JSOU ,,NEJHLOUPĚJŠÍ" : ČR :

Dalmatin a chrt. Ovšem není to proto, že chrt je zdrženlivý a rezervovaný, prostě král? Nebo že dalmatin je hlavně přátelský, zvědavý a vůbec není dobrý hlídač a nepředstírá, že by se dal vychovat v poslušného psíka? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týnuška Týnuška | E-mail | 3. února 2009 v 23:01 | Reagovat

Ahojky, náhodou jsem narazila na tvůj blog a zjistila, že tu máš fotku mího hafana. Zvláštní, ale ten kavalírek je fakt můj, sice rok a půl stará fotka, ale je to tak :). Děkuju, že jsi mojí slečnu tak proslavila a doufám, že se všem líbí. Jinak kavalírky vřele doporučuju :))). Týna

2 Aily Aily | Web | 4. února 2009 v 15:41 | Reagovat

Aha, no já už fagt nwm, kde jsem tyhle fotky našla, ale tak kdyby ti to vadilo, tak já ji klidně dám pryč. Jinak já mám taky tricolor kavalírku :o)

3 henisek henisek | 12. července 2009 v 19:20 | Reagovat

mas krysny blog!!! 8-) a nejhezci jsou ti psi mam yorkshira ale neni moc spolecensky :D

4 henisek henisek | 12. července 2009 v 19:21 | Reagovat

krasny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama