Colin Farrell – opilec, filmová star, anebo hodný táta?

30. prosince 2007 v 17:43 | Dany |  C-Články

Colin Farrell - opilec, filmová star, anebo hodný táta?Ve filmu Alexander Veliký se herec postaví do čela mohutné armády, s níž dobude největší impérium všech dob. A věřte nevěřte, ani mimo natáčecí plac to není jen arogantní, věčně ožralý spratek!Před kamerou ho známe hlavně z rolí drzých, ale talentovaných příslušníků různých policejních nebo vojenských jednotek ve filmech jako Hartova válka, S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení nebo Miami Vice.

V historickém velkofilmu Alexander Veliký to ovšem dotáhl o pěkných pár šarží výš: režisér Oliver Stone z něj totiž udělal samotného titulního hrdinu, proslulého starověkého válečníka, který hranice své vlasti, původně skromné Makedonie, rozšířil na jih až do Egypta a na východ až do Indie. (Colin a jeho filmová matka Angelina Jolie údajně během natáčení koketovali s myšlenkou, že by si spolu něco začali, ale, jak to vyjádřila Angelina, "možná jsme si v něčem až příliš podobní". A tím "něčím" patrně nemyslela svou slabost pro humanitární kauzy.)
V soukromí je ovšem Colin znám spíš jako vyhlášený opilec, barový rváč, mlátič paparazziů, aktér různých lechtivých videí, šířících se po internetu, a bizarních soudních procesů, v nichž jako žalující strana vystupuje zaměstnankyně erotické telefonní linky.

Colin Farrell má ovšem také úplně jinou stránku, kterou veřejnost tolik nezná. Skvěle se prý totiž stará o svého čtyřletého postiženého syna Jamese, který se narodil se vzácnou mozkovou poruchou zvanou Angelmanův syndrom. Kvůli ní má James potíže s řečí i s chůzí - teprve nedávno udělal první krůčky. Přesto Colin Farrel hovoří o tom, že "mít ho ve svém životě je pro mě opravdové požehnání" a že přes svůj zdravotní handicap je James "neuvěřitelně šťastný chlapec". I když s jeho matkou, modelkou Kim Bordenave, Colin nežije, chlapce mají ve střídavé péči. "Že se v něčem odchyluje od normálu, to si uvědomuju jen zřídka, když vidím jiné čtyřleté kluky," tvrdí Farrell. "Pak si vzpomenu: No jo, vlastně. Ale zároveň mám pocit, že to tak mělo být, že to všechno se nám děje z nějakého důvodu."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miky Miky | Web | 30. prosince 2007 v 17:44 | Reagovat

Ahoj! Na mém blogu je SONB (soutěž o nejhezčí blog)! Neváhej a přihlaš se! Máš velkou šanci vyhrát!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama