Pozůstatek Heatha

14. října 2008 v 11:28 | Dany |  H-Články
Australský idol Heath Ledger nebyl žádné neviňátko. Oblíbený herec, který byl letos v lednu nalezen ve svém newyorském bytě mrtvý, ve svých sedmnácti letech chodil s vdanou ženou. Když se na jejich zakázanou lásku přišlo, museli svůj vztah ukončit. Právě v té době však jeho milenka zjistila, že je v jiném stavu.

O exis­tenci holčičky, které je nyní už jedenáct let, Heath s největší pravdě­podobností vůbec nevěděl. Matka Ledgerovy dcery se ozvala až teď, když se řeší jeho dědictví. Holčička proto v brzké době absolvuje test DNA, který určí, zda byl Heath skutečně jejím otcem.
"Je velmi pravděpodobné, že ta malá je Heathova dcerka," nechal se slyšet hercův strýc Hayden Ledger. Do Heathovy pozůstalosti podle manhattanského vrchního soudu spadá vybavený městský dům v Brooklynu, finance - v přepočtu asi dva a půl milionu korun - a Toyota Prius v hodnotě čtyři sta tisíc korun.
Prozatím to vypadalo, že veškerý majetek připadne Ledgerově dcerce Matildě Rose (2), jejíž matkou je herečka Michelle Wil­liams (27). A to přestože Heath před lety se svým právníkem sepsal závěť, která zaručuje, že v případě jeho smrti budou dědit jeho rodiče a tři sestry. Příbuzní se však dědictví zřekli a vše chtějí darovat malé Matildě. Nyní se ale objevila další zájemkyně o hercův majetek...

Heath Ledger
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama