Matilda nejspíš získá Zlatý glóbus svého zesnulého otce

22. ledna 2009 v 13:32 | Dany |  H-Články

Tříletá Matilda patrně získá Zlatý glóbus svého zesnulého otce Ledgera


Prestižní Zlatý glóbus, který z neděle na pondělí evropského času udělili američtí novináři zesnulému Heathu Ledgerovi, dostane prý jeho dcera Matilda. V emotivním rozhovoru pro časopis People to řekli Ledgerovi rodiče.Matilda Rose Ledger photo - Michelle Williams Opens Up About Heath

Herec, který zemřel loni v lednu ve věku 28 let na údajně neúmyslné předávkování léky, dostal Zlatý glóbus pro nejlepšího herce ve vedlejší roli za výkon v batmanovském snímku Temný rytíř.

"Ceremoniál byl fantastický, hořkosladký, ale cítíme se ohromně," řekl magazínu Ledgerův otec Kim ze svého domova v Perthu. Zvlášť jej prý dojaly ovace vestoje, když byla cena pro jeho syna vyhlášena.


Přestože cenu na slavnostním ceremoniálu převzal režisér filmu Temný rytíř Christopher Nolan, Zlatý glóbus dostane podle hercovy matky Sally Bellové patrně Ledgerova tříletá dcera Matilda. Tu má s herečkou Michelle Williamsovou. Pár se rozešel několik měsíců před Ledgerovou smrtí a holčičku nyní vychovává Williamsová.


Heath Ledger a Michelle Williams

"Matilda bude mít okolo sebe tolik lidí, kteří ji budou schopni popsat otcovy schopnosti a respekt, kterého se mu ve filmové branži dostalo. To je neskutečné dědictví," řekla Bellová.Heath Ledger photo - Matilda Ledger Gets AroundOčekává se, že Ledger by za roli Jokera v Temném rytíři, jehož premiéry se nedočkal, mohl už příští týden získat nominaci na Oscara.Heath Ledger's Daughter Inheriting His Estate


Temný rytíř boduje: v kinech, obchodech, ale také na trhu s pirátskými kopiemi. Sedm milionů "kliků" dopomohlo batmanovskému hitu k smutnému titulu pirátský hit roku 2008.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama