Já s tátou nesoupeřím

19. února 2009 v 20:24 | Dany |  E-Články
Populární španělský zpěvák Enrique Iglesias má sice poměrně netypický vztah se svým otcem, proslulým zpěvákem Juliem, zdůrazňuje ale, že má vůči svým rodičům velký respekt. Současně ale nese velmi nelibě, když ho veřejnost s otcem neustále srovnává. Enrique připouští, že se s otcem vídá jen velmi zřídka a že jednou se dokonce neviděli celé čtyři roky - tomu ovšem předcházela velká rodinná hádka. Nikdy ale otce nespustil ze zřetele, dodává. "Když jsem byl mladší, věčně jsme se s otcem hádali. A když mi bylo 18, prostě jsem si spakoval pár věcí a z domova odešel," říká mladší Iglesias. "Ale přestože jsem pak otce vídal jen málokdy, což trvá dodnes, vždycky jsem ho respektoval. Mám ho prostě rád," ujišťuje Enrique.

Co ale považuje za naprosto směšné, je věčné srovnávání jeho písní s tvorbou otce, už proto, že jejich kariéry jsou naprosto odlišné. Tomuto porovnávání je Enrique vystaven ze strany odborné kritiky i veřejnosti. Koneckonců po řadě úspěchů, kterých mladší Iglesias dosáhl svými písněmi, dokázal, že skutečně kráčí jinou cestou než jeho 64letý otec.

"Na začátku mé kariéry, když mi bylo 18 let, to mělo ještě logiku, když nás nahrávací společnosti kvůli reklamě srovnávaly. Ale že bych teď soupeřil s otcem, to je skutečně hodně směšné tvrzení," říká Enrique.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KáJíSeQ KáJíSeQ | E-mail | Web | 19. února 2009 v 20:28 | Reagovat

njn:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama