Temný rytíř má miliardu

28. února 2009 v 19:53 | Dany |  H-Články
Ve Warner Bros 20.2.O9 bouchli dalších pár beden šampusu, protože jejich lednové opětovné nasazení Temného rytíře do kin splnilo svůj účel. Batman má na krku miliardu dolarů (přesně 1 001 082 160) a při pohledu na tenhle úspěch se člověku musí vybavit daň, kterou za to diváci museli zaplatit.

Ano, chudák Harry Potter se kvůli nečekaně vysokým výdělkům pana Netopýra zdekoval až na letošní červenec, což je snad jediná věc, kterou lze na Temném rytíři nenávidět.
Jak jistě víte, na další díl ságy si ještě pár let počkáme, protože si Christopher Nolan hodlá natočit sci-fi Inception, a přestože není jeho návrat do režisérské sesle oficiální, všechy dosavadní kroky mu nasvědčují.

Temný rytíř je tedy v současnosti čtvrtým nejvýdělečnějším filmem všech dob - víc trhli jen druzí Piráti z Karibiku (1 066 mil.), Návrat krále (1 119 mil.) a Titanic (1 842 mil.). Obnovená promítání, která začala 23. ledna, mu pomohla nasbírat chybějící 4 miliony a zajímavostí je, že ho prý k desetimístné cifře dotlačily hlavně výdělky z Ekvádoru. Inu, Temny rytíř prostě vládne i tam, kde byste ho nečekali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama