Christian Bale o Heathovi...

7. května 2009 v 18:45 | Dany |  H-Články
Tito dva herci se setkali na natáčení úžasného filmu Temný rytíř. Christian Bale v roli Batmana, Heath Ledger v roli Jokera, za kterého byl letos posmrtně odměněn Oscarem.

Bale byl zdrženlivý, co se týče komentování smrti jeho přítele a kolegy Heatha Ledgera, která se tolik probírala ve všech médiích (což ho právě rozčilovalo):

"Nevěnoval jsem tomu žádnou pozornost. Znal jsem ho, znal jsem jeho rodinu, a tak proč bych sakra tu seděl a poslouchal ty idioty, kteří nemají vůbec páru? Opravdu jsem nic nečetl, nic jsem nesledoval (po jeho smrti). A když jsem náhodou na něco natrefil, hned jsem přepnul. Je neuvěřitelné, jak je šmírácký způsob reportáží brán jako regulérní zprávy."

Bale dále řekl, že Ledger byl jeden z mála přátel, které ve filmovém průmyslu měl:

"Častokrát budu pracovat s herci a řeknu vám, že si myslí 'Co děláš? Proč zacházíš tak daleko?' nebo 'Jsi blázen!'. S Heathem to bylo jinak, jakoby říkal 'Zbožňuju to'. Bylo to jako bychom se oba vzájemně strkali dopředu, až na hranice našich možností. Byl to skvělý chlap. Neexistuje mnoho herců, se kterými jsem v kontaktu. Ale Heath byl výjimka." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama