Batman 3 je na mrtvém bodě...

29. června 2009 v 18:37 | Dany |  H-Články

Vylétne netopýr nebo se pověsí do jeskyně a bude spát, dokud ho Nolan neprobudí?

Tedy jestli to vůbec bude Nolan...


Kolem pokračování Temného rytíře to stále vře. Problémy Chrise Nolana jsou známy-smrt Heatha Ledgera nasazení laťky TDK až příliš vysoko. Nehodlá Batmana 3 točit,dokud nebude mít dobrý scénář a podle spoluscénáristy Davida Goyera se to vše zaseklo nakonec tady. Pokud totiž režisér řekne,že chce ,,dobrý scénář" ,musí být tak dobrý,aby se to aspoň vyrovnalo Temnému rytíři. Ano, s tímto skutečně bude problém. Jako všichni ostatní ani já nevim, jak by bylo možné se vyrovnat Temnému rytíři či dokonce ho překonat. Ale na druhou stranu Chris Nolan díl od dílu překvapuje...
Nolan navíc na Batmana 3 nemá žádnou smlouvu ( i když údajně slíbil,že Batmana natočí,když si potřásal rukou s Warner Bros na svou novou sci-fi Inception). Warneři jsou Nolanovi vděční,co dokázal s Batmanem,a proto dali Nolanovi sumu na Inception 200 milionů dolarů (!!!) tato suma překonala i Temného rytíře,který stál 180 milionů dolarů. Warneři ale tuší,že takto si Nolana zavázali a mnou si ruce už jen z představy případného třetího Batmana.
Christian Bale je skeptičtější ohledně Nolana:,, Raději na to moc nemyslím,ale vážně nevím, jestli další Batman vůbec bude. Já se podepsal na všechny tři díly,ale Chris ne. Jestli do toho nepůjde,tak je to v háji. Kdo ví,co by bylo za náhradu,"děsí se Bale.
A došlo i na Johnnyho Deppa ohledně možného Hádankáře. Deppova obligátně vyhýbavá odpověď zněla:,, Kdyby se mi naskytla ta možnost,určitě bych o tom vážně přemýšlel." A co na to Christian Bale? ,,Hádankář je dobrá postava. A v podání Johnnyho Deppa by to mohlo být zajímavé,"je filmový Batman stejně vyhýbavý jako Depp. Ovšem je na něm vidět,že daleko větší radost by měl z přítele a hereckého kolegy Heatha Ledgera.
Mnozí se ovšem už obávají,že Warneři na Nolana nepočkají a svěří Batmana někomu jinému. Chris Nolan je sice jejich numero uno,ale vzhledem k Inception by Nolan mohl když už dostat Batmana do kin v roce 2013,což rozhodně nejde ruku v ruce s oblíbeným hollywoodským pravidlem,že železo se musí kout,dokud je žhavé.

Ano,takle velký otazník se vznáší nad osudem Batmana
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kachňa Kachňa | 23. července 2009 v 16:25 | Reagovat

Doufám, že se teda nakonec rozhopou a Batman bude.... 8-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama