Johnny se inspiruje Heathem...

29. června 2009 v 18:51 | Dany
Johnny Depp se ve svém novém filmu Alenka v říši divů inspiroval Heathem Ledgerem.


Johnny Depp, který teď s Timem Burtonem točí film Alenka v říši divů, prozradil, že mu jako částečná inspirace v roli Kloboučníka posloužil jeho zesnulý přítel Heath Ledger.
Depp je tak namaskovaný, až je téměř k nepoznání - kdo ho ovšem zná, tak ho tam vidí. Nejspíš se chce zpodobnit s Heathem. Ten byl namaskovaný ÚPLNĚ k nepoznání, ale navíc změnil úplně hlas a do očí nasadil maniakální šílenost. Že by se Johnny Depp pokoušel, aby ho lidé taky nepoznali? To se neví. Depp se vyjádřil jen ohledně hlasu.


(Mě tady spíš tím výrazem připomíná trochu Froda...)

,, Heath neuvěřitelně v roli Jokera změnil hlas. Jak mohl ze svého hlubokého hlasu vykouzlit takle ječivý?" žasne jeho přítel (to taky nepochopim :)) ,, Kdybych to nevěděl, myslel bych, že ten hlas je vytvořený v počítači. A tak mě napadlo, že bych se o něj mohl učit. Zkusit svůj hlas také změnit v roli Kloboučníka."
Producent Richard Zanuck na Deppovu adresu uvedl, že má při natáčení naprosto nepopsatelný přízvuk.
Fanouši Heatha Ledgera jsou z toho poněkud otráveni. ,, Heath s tím přišel jako první a za chvíli si to od něj bude půjčovat kde kdo? Jistě, inspirace je vždy nutná, ale tohle už je trochu moc," hučí nevrle zastánci našeho Jokera. Není to přímo na adresu Johnnyho, ale spíš obecně, protože poslední dobou se chvíli co chvíli někdo ,,inspiruje" Heathem. Fanoušky sice těší, že ho takle obdivují a uznávají, ale nelíbí se jim, že mu to svým způsobem berou. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kachňa Kachňa | 23. července 2009 v 16:22 | Reagovat

Kdyby Heath žil, bylo by to asi horší, to "inspirování" jím...ale za daných okolností si myslim, že to není tak hrozný, ptz takhle si můžem Heatha připomínat častějc...
PS: panebože!!! Ten Johnny vypadá!!! děs a hrůůůza!!! a jo máš pravdu Dany, trochu připomíná Froda... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama