Transformers 2 zaútočili na rekord Temného rytíře

29. června 2009 v 18:33 | Dany |  H-Články
Jak to dopadlo?


Souboj o rekord zuřivě běžel a Transformers 2 šlapali Temnému rytíři na křídla. V sázce byl pětidenní rekord, který loni v létě zavedl a držel si ho Temný rytíř. Čísla Transformerů rychle stoupala - někteří Transformerům fandili, jiní se o netopýřího muže báli. Ovšem fanoušci TDK, který by na něj vsadili život, byli v klidu a sebejistí.
,,Temný rytíř je jako dnešní svět. Nevíte, co se v něm stane příští chvíli. Transformers jsou hodně dobří, ale na Temného rytíře nemají. To nemá žádný film," říkají fanoušci sebejistě.
A jak soubouj robotů s netopýrem + žolíkem dopadl? Transformers získali za 5 dní v Americe 201,2 milionů dolarů, ale Temný rytíř zůstal se svými 203,8 miliony dolary nepokořen. A i kdyby si Transformers zrezivěli vzteky( nic proti nim), nic to už nezmění. Teď jim zbývá se už jen před Temným rytířem sklonit a uznat jeho královskou pozici.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kachňa Kachňa | 23. července 2009 v 16:27 | Reagovat

Jupíí!!! Podle mého názoru je The Dark Knight tak dobrej kvůli Jokerovi..jako že na to šlo hodně lidí kvůli němu...ale film je to super, samozřejmě... :-x  :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama