Matilda (fotky, článek)

2. září 2009 v 19:04 | Dany |  H-OstatníMatilda si nasbírala co nejvíc pokladů po svém otci a ukryla si je. Mezi tyto věci patří např. Heathův skateboard, několik jeho čepic, náramkové hodinky a řidičák. Ten si Matilda ukryla do své peněženky. Má také jeho fotky a domácí videa a až povyroste, tak na ní čekají všechny jeho filmy a až dospěje, bude na ni čekat Oscar in memoriam, aby ho převzala do svého vlastnictví.
Vzhledem k svému věku si však Matilda ještě plně neuvědomuje, co se s jejím otcem stalo. Ví jenom, že už svého milovaného rodiče nevídá a to ji bolí. Milovala ty chvíle, kdy s ním trávila čas a měla velmi ráda společné rozhovory po telefonu. Teď jí to velmi chybí. Svou matku, Michelle Williams neustále trápí tou samou otázku - ,,Kdy uvidím tatínka?"
Williamsová se snaží zůstat kvůli své dceři silná.
Takto vypadal jejich nedávný rozhovor-
,,Kde je můj tatínek?"
,,Tatínek je v nebi mezi anděly. Dívá se na tebe, miláčku. Jednoho dne ho opět uvidíš."
,,Ať ho andělé pustí. Ať jde za mnou. Ať si jde se mnou hrát. Patří ke mě."
,,Je s tebou. I když ho nevidíš."
Tyto rozhovory Williamsovou velmi psychicky vyčerpávají. Když záhy na to viděla, jak si Matilda hraje svou oblíbenou hru s plyšákama a neviděla u ní Heatha, který tyto chvíle s dcerou zbožňoval, přemohl ji pláč.
Matilda je neustále obklopená lidmi, kteří ji zahrnují ji láskou, ale stále všechny prosí, aby s sebou příště přivedli jejího otce.
Její matka plánuje odvézt ji na čas do Austrálie, kde se Heath narodil a vyrůstal. Chce, aby také byla co nejvíc s jeho rodinou.
Matildin zármutek a otázky neustále pokračují. Od smrti jejího milovaného tatínka Heatha Ledgera uplynul už rok a půl, ale neuplyne den, aby si na něj nevzpomněla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama