Michelle a její rozhovor ve Vogue

21. září 2009 v 18:13 | Dany |  H-Články
Michelle Williams dlouho o Heathově smrti nemluvila. Až teď poskytla rozhovor magazínu Vogue, jehož úryvky najdete v pokračování článku:Michelle popisuje dny a měsíce následující po Heathově smrti jako kráčení mlhou: "Posledních 12 měsíců jsem byla hodně náchylná k nehodám," řekla. "Spadla jsem ze schodů, zlomila si prst, strčila prsty do mixéru - vážně šílené. Podzim a zimu jsem držela pohromadě jen kouskem provázku a sponkou na papír. Nevěděla jsem, jestli to všechno zvládnu."

S pomocí přátel a sousedů našla Michelle útěchu na nepravděpodobném místě - špíně. "Mámy s dětmi nám přes zimu skutečně pomohly. Jedna mě vzala k sobě domů a já ji přes jaro pomáhala na zahrádce. Tehdy se začlo vše k lepšímu obracet. Myslím, že na pobytu v přírodě něco je. Pamatuji si, jak jsem klečela na zemi. Země byla chladná a bahnitá. Odhrnula jsem zvadlé listy a pod nimi zahlédla jasně zelené záblesky jara. Pod vším tím shnilém listí něco vyrůstalo. Péče o zahradu mi připomněla, že bych se měla starat i o sebe."

A samozřejmě taky o někoho jiného - 3letou dceru, jejíž otcem je právě Heath. Bohužel ty nejtemnější chvíle je zastihly, když je nejvíce pronásledovali paparazzi. "To proto, že lidé tvého tatínka opravdu milovali, proto si tě chtějí vyfotit, aby věděli, že jsi v pořádku," říká Michelle Matildě. Chci, aby na to reagovala stejně jako já. Je pro ni správný model, když vidí, že její máma zná hranice."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama