Brzo to všechno skončí...

21. listopadu 2009 v 19:21 | Dany |  H-Články
Aneb Heath Ledger si připisuje další smutné vítěztví.Heath Ledger pokořil historii kinematografie už tím, že jako první vědomě nominovaný herec byl nominován a získal Oscara in memoriam. Za co si může připsat další ,,vítěztví" je to, že jako jediný po své smrti tu nechal dva filmy - oba nesou v závěrečných titulkách věnování ,,In loving memory of Heath Ledger". A v tom posledním prý je zapsán také jako režisér - konkrétně ,, je to film Heatha Ledgera a jeho přátel". Ano: Temný rytíř a Imaginarium dr Parnasse.
Heathův hektický život a šílené pracovní tempo dokázaly nemožné - stihl natočit celý jeden film a hned v závěsu půlku dalšího, než zemřel. Což je věc, která se zatím nepovedla nikomu. Ovšem velice tragická. I tak je na štít ,, Jokera" připsáno další vítěztví, které ho zas o něco výš povzneslo nad ostatní herce.

Stříbrné plátno se s Ledgerem právě mazlí naposledy v jeho nedlouhém životě - po skončení Imaginaria za Ledgerovými filmy spadne opona. Už nikdy žádný film nepřibyde. Co na tom, že někteří (slabší a méně známí režiséři) chtějí natočit některé projekty podobné Heathovým filmům? Vždycky budou jen Heathovy filmy, stejně jako vždycky bude jen jeden jediný Heath - Heath Ledger.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama