Heather about Heath

8. listopadu 2009 v 18:45 | Dany |  H-Články

Heatha Ledgera jsem potkala v roce 2000. Pracovala jsem na filmu Z pekla a on natáčel Příběh rytíře. Oba filmy se točily v Praze a okolí.Byl to jeden z mých nejlepších i nejhorších období života - hrála jsem v hollywoodském filmu, natáčela scény s Johnny Deppem a Robbie Coltranem, ale za vším tím leskem a kouzelnou atmosférou byla trpká příchuť: (narozdíl od jiných herců, kteří na filmu pracovali) jsem byla venku v Praze skoro tři měsíce, bylo to osamělé živoření v hotelovém pokoji, kdy jsem se strašně bála a pochybovala o sobě, co se týče filmu - v kombinaci s pár nepříjemnými incidenty na place jsem se cítila velmi izolovaná a zranitelná.

Jednou večer v té době někteří herci z mého filmu zaranžovali setkání s herci z nočního natáčení filmu v Praze a zkrátka se přihodilo, že když dorazili, byla jsem zrovna v tom stejném baru. Ze všech, kdo tam byli, to byl právě Heath, který se mě zeptal, jestli bych se nechtěla připojit k jejich párty, pár lidí mě pozdravilo, když přišli, a Heath vydedukoval, že musím pracovat na druhém filmu a tady že jsem na vlastní pěst.

Ten večer jsem si opravdu parádně užila, a při několika příležitostech mě Heath pozval k sobě do bytu spolu se svými kamarády. Při jedné z těchto příležitostí byla pořízena i tato fotka. Heath zjistil, že jsem umělkyně a taky fotografka, měl s sebou starý rozbitý foťák, který mi podal a požádal mě, jestli bych neudělala pár fotek s ním a Heather Graham.

Tohle je má nejtrvalejší vzpomínka na něj - jak byl naprosto originální a jeho ohromná laskavost - dodal mi pocit, že nejsem odstrčená, když jsem si myslela opak, a mé vzpomínky na Prahu jsou díky němu mnohem lepší, než jak tomu mohlo být... Neumím si představit, jak zničující to muselo pro lidi, kteří ho znali, být.

Chtěla jsem se o toto podělit s dA komunitou, když jak bylo reportováno, extrémisté krajní pravice měli v plánu demonstrovat a narušit jeho pohřeb. Vězte, že Heath Ledger byl dobrý člověk, laskavý: prosím, nenechte se někým přesvědčovat o opaku. Jeho smrt by měla být oplakávána, ne zesměšňována.

Odpočívej v pokoji, Heathe...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama