Jak to bude s Jokerem?!

17. listopadu 2009 v 17:20 | Dany |  H-Články
Rozhodnuto:



Stokrát omíláno Nolanovo rozhodnutí nevrátit Jokera do Batmana. To by ale platilo, jen dokaď bude Chris Nolan u netopýřího kormidla. Warneři si ho tam sice chtějí udržet co nejdéle, ale postraní plány mají.
Že by tam byl Joker? No a? Na tom Warner Bros nesejde, těm záleží jen na zisku. A protože Joker je ,,horké zboží" tak neni o čem uvažovat....
Tedy přesněji řečeno by nebylo o čem uvažovat... Warneři však byli na vážkách. Dobře ví, co mezi lidmi způsobil Temný rytíř - konkrétně Joker. Rozhodli se tedy udělat kompromis: provedou mezi lidmi průzkum a podle toho se uvidí...
Provedli průzkum - a výsledek je jasný. Mezi lidmi je ještě o poznání větší nechuť vůči nějakému nahradníkovi do role Jokera. Warner Bros čekalo, že s postupem času spíš obecensvto naopak trochu vychladne, ale opak je pravdou. Takovou moc nad nimi má Heath Ledger se svoji poslední dokončenou rolí.
Warneři se proto rozhodli být velkorysí a vydali oficiální prohlášení: ,,Rozhodli jsem se vyslyšet žádosti peticí a nikdy Jokera do filmu nevrátit. Tato role navždy patří tomu, kdo se pro ní skutečně narodil."
Takže nesmrtelná postava zemřela... alespoň ve filmu. V komiksech bude její život pokračovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama