Sienna about Heath

28. listopadu 2009 v 15:44 | Dany |  H-Články
Britská herečka Sienna Miller odhalila, že duch Heatha Ledgera je v jejím srdci stále živý a to díky pyžamu, které jednou sdílela s již zesnulým hercem.

V rozhovoru pro magazín Britains Telegraph 26letá herečka prozradila, že toto pyžamo jí stále připomíná jejího kolegu z Casanovy.

"Heath a já jsme si jednou v Benátkách užili úžasnou noc, ještě spolu s mojí mámou," citule Daily Telegraph Miller. "Lilo jako z konve. Heath vyběhl do prostřed náměstí sv. Marka a my pobíhaly kolem něj, a já uklouzla a spadla.
Všichni jsme se pak rozeběhli k jeho bytu a on mi dal tohle pyžamo, abych se dostala suchá domů," dodává.

O dva roky později měla herečka šanci tuto laskavost Ledgerovi oplatit, který už v té době často mluvil, že má problémy s usínáním.
"Když loni v listopadu přišel ke mně domů a měl problémy se spaním, vrátila jsem mu jeho pyžamo, aby mu pomohlo usnout," řekla. "Když zemřel, byla jsem tak strašně smutná, že už to pyžamo u sebe nemám, že jeho táta ho našel a pyžamo mi dal," svěřila se.


Jinak co bych k tomu ještě dodala... snad je to, že Casanovu mám z Heathových filmů mezi svými nejoblíbenějšími. Viděla jsem to asi 7krát, ale pořád to stojí za to, ptz to není žádný nudný historický film, ale něco na způsob Příběhu rytíře, tudíž... nezapomenutelně vtipná komedie...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama