Azzaro

26. prosince 2009 v 22:19 | Dany |  E-Ostatní

Tento rok propůjčil Enrique svojí tvář francouzské značce parfémů Azzaro.
Ve videu můžete vidět, jak to probíhalo...Enrique Iglesias nám prozradil své dojmy po celodenním natáčení...


P.S.: Omlouvám se za překlad, neboť je můj vlastní, takže je dost kostrbatý...)Jaká byla tvoje reakce, když si tě Azzaro vybralo pro ztělesnění Azzaro Man?
Byl jsem hrozně šťastný, že si mě vybrali. O kampani, kterou představují, si myslím, že byla přesně tak, jak bych to chtěl a taky si myslím, jak je důlěžité, když můžete propůjčit svojí image některé značce. Musíte být 100% přesvědčeni o tom, co děláte, protože to vás bude následovat celý život, během vaší kariéry.


Myslíš si, že existuje rozdíl mezi mezinárodním a místním závazkem? Jaký typ image si ty představuješ, aby to vyjádřila, jako mezinárodní velvyslanec?
Je zřejmé, že více mezinárodní, tím lépe. Což neznamená, že je důležitější, ale myslím, že bychom měli dělat jen to, do čeho jsme zapálení. Pokud jste nadšení z Azzaro parfémů, budete opravdu potěšeni s vizuálními výsledky, kampaní, a lidma, se kterými pracujete. A až do teď jsem pracoval s lidmi, které obdivuji, je to pro mě velmi důležité.


Dnes jsi pracoval se Stevenem Kleinem. Vždycky jsi s ním chtěl pracovat? Znal jsi jeho práci?
Já jsem opravdu vždycky toužil pracovat se Stevem Kleinem. Myslím si, že je to výborný fotograf. Miloval jsem spoustu věcí, které udělal. Nemohl jsem se proto ani dočkat, až s ním budu pracovat.


Je příjemné s ním pracovat?
Ano, on je velmi vstřícný... Někdy, když pracujete s fotografy Stevnova kalibru, tak nikdy nevíte, co od něj můžete čekat. Byl jsem opravdu šťastný a vůbec nebudu daleko od toh, když řeknu, že jsem byl až překvapený, ale byl bych rád, aby jste zjistili, jak je to snadné a příjemné pro něj stát modelem a pracovat.


Co na tobě parfém inspiruje? Jak se cítíš?
Každý, koho potkáš si tě bude spojovat s touto vůní. Vůně je velmi důležitá. Pamatujeme si lidi podle jejich vůně, takže je velmi důležité být cítit dobře, ne? Nebo odejít z vonné stezky, která přitahuje pozornost.

Vždycky jsi používal ten samý parfém? Chtěl bys ho změnit?
Já parfémy teda moc nevyužívám, ale obecně platí, že používám stejnou vůni a to jak na chvíli, tak i za pár let a někdy i déle.


Dnes Azzaro Pour Homme, jak se cítíš? Reprezentuješ tuhle značku a byl jsi zjevně vybrán pro tvůj sex-appeal, tvoje oči, výzvu, kterou jseš pro své diváky/fanoušky (jak chcete vy)...
Opět jsem velmi poctěn, že jsem byl vybrán pro tuto kampaň. Přijal jsem jejich nabídku, protože jsem věděl, že to bude úspěšné. Cítil jsem kreativitu a taky, že budu pracovat s lidmi, se kterými jsem vždycky pracovat chtěl, a jsem strašně rád už jen pro ten pocit, že se parfém prosadil, a ta vůně, která z něj vyzařuje... úplně jsem nad ním zvítězil...


Napadá tě píseň, která by mohla odpovídat duchu Azzara?
Mám jednu. Mám název pro tento song. Jmenuje se "You've Got the Funk" a myslím si, že to perfektně odpovídá Azzaru.


Enrique Iglesias v současné době pracuje ve studiu na svém dalším album, které vyjde příští rok. Po vydání, se také chystá na další turné, protože, jak on sám říká:

"Mám husí kůži, když slyším ty tisíce lidí, kteří zpívají mé písně. Je to neuvěřitelný pocit. "

« I get the goose bumps when I hear thousands of people sing my songs. It's an incredible feeling."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama