Nesnáší navoněný ženský

31. prosince 2009 v 13:04 | Dany |  E-Články

Tenistka Anna Kourniková si může být jistá, že od svého milého nikdy pod stromeček nedostane parfém. Zpěvák Enrique Iglesias, s nímž střídavě chodí a rozchází se, totiž přiznal, že ze všeho nejvíc nesnáší, když je ona navoněná. A vůbec se prý k ní nemůže přiblížit, když parfému použije víc.


"Ženy, které používají příliš mnoho parfému, mě odpuzují. Nesnesu vůbec, když Anna použije hodně voňavky," přiznal čtyřiatřicetiletý zpěvák.

S Kournikovou žije už sedm let, během té doby se několikrát rozešli a zase dali dohromady. Vždy, když jeden z nich začal tlačit na pilu a mluvit příliš o dětech a rodině, došlo ke krizi.

"Teď jsme v pohodě," tvrdí Enrique. "Žádné děti a žádné svatby. Správný čas pro to přijde během příštích deseti či patnácti let. Každou chvilku se píše, že je Anna těhotná. Ale pokud vím, tak to není vůbec pravda! Tisk už měl Annu těhotnou tak pětkrát či šestkrát," dodal hudebník.

Tak to je bezva no... sice chápu, že nechce mít dítě a pak se třeba složitě rozvádět apod., ale jestli to takhle půjde dál, nejspíš se jim dítě narodí možná nejprve tak v 50-ti...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama