Co se to v tom Hollywoodu děje?

14. ledna 2010 v 17:55 | Dany |  H-Články
Tento zajímavý článek je z dnešního vydání Magazínu MF Dnes, jehož autorkou je Jana Cilgerová.
Samozřejmě nechybí zmíňka o Heathovi, čtěte...:
Charlie Sheen vyhrožuje manželce, zpěvák Steven Tyler nastupuje do léčebny a Brittany Murphy umře ve 32 letech na infarkt. Co se to v tom Hollywoodu děje?

Být světovou hvězdou zřejmě vůbec není tak snadné, jak to vypadá. Dokonce je to podle všeho velmi únavné. Mladé herečky, herci, zpěvačky i zpěváci si musí ve svých dvaceti a něco letech často dát několikaměsíční pauzu kvůli "naprostému vyčerpání" a uklidit se na odvykací kliniku.
A to jsou ty lepší případy. Hned tři známé tváře - herec Heath Ledger, zpěvák Michael Jackson a nejnověji herečka Brittany Murphy - nedávno zemřely v příliš mladém věku obklopeny tolika léky na předpis, že by to vydalo na malou nemocniční lékarnu. Prášky, které například policie našla v domě dvaatřicetileté herečky, přitom měly proti sobě jdoucí účinky, takže je jasné, že si Murphy neléčila konkrétní chorobu: topamax proti migrénám, fluoxetine na deprese, klonopin a ativan na úzkost, carbamazepine na poruchu osobnosti, vicoprofen a hydrocodone proti bolesti, propranolol proti zástavám srdce či antibiotikum Biaxin. Ačkoliv vyšetřovatel zatím označil její smrt za přirozenou, nabízí se otázka: Co je přirozeného na smrti mladé, úspěšné ženy krátce po třicítce, navíc vyzbrojené tolika prášky pro lidi trpící silnými bolestmi?Padesátiletý Jackson v posledních letech svého života už nedokázal usnout jinak než napojený na anestetika typu Propofol a Demerol, která se podávají jen v nemocnicích lidem při operacích.

Osmadvacetiletý Ledger měl zase v době své náhlé smrti v těle kombinaci šesti tlumičů bolesti a léků na spaní (Percocet, Vicodin, Valium, Xanax, Restoril a Unisom), která by byla definitivní i pro vzrostlejšího koně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama