Jake o Heathovi

17. dubna 2010 v 13:52 | Dany |  H-Články
aily.blog.cz
Od té doby, co se Jake Gyllenhaal rozešel s herečkou Reese Whiterspoon, jakoby si znovu měnil žebříček svých hodnot. Ačkoli jednou řekl, že "nalezení té pravé ženy je nejdůležitější věc v životě", nyní se spíše soustředí na kariéru a na to, co ho jeho kamarádi naučili. Podělil se o tom s veřejností v květnovém čísle časopisu GQ - jak mu chybí Heath, jak se hádal s Peterem Sarsgaardem a jak soutěžil s Lance Armstrongem.
aily.blog.cz

Od doby, co Heath Ledger v lednu 2008 zemřel na předávkování léty, Jake o svém hereckém kolegovi ze Zkrocené hory moc nemluvil. Vysvětluje, že většina mlčenlivosti má co dělat s natočením oscarového snímku. "Když jsme natáčeli Zkrocenou horu, bylo mi, jakoby práce byla to jediné, na čem mi záleží... A myslím, že jsem se bál života... Když se na to podívám zpětně, natáčení Zkrocené hory byl bolestivý proces. Myslím, že nikdo z nás se na to dodnes nemůže podívat. Vzpomínám si, jak jsem velice nedávno mluvil s Michelle Williams a i ona měla ten pocit, 'Nevím, jestli to bylo dobře nebo ne.'" Ale i tak Jake na Heatha Ledgera vzpomíná s láskou. "Dělali jsme spoustu věcí společně, protože lidé se o něj hodně zajímali a myslím, že spolu jsme se cítili bezpečně. Byl velice citlivý... Na to, jak náruživý to byl herec, byl šíleně vtipný. Trochu temný humor, ale byl zábavný."


aily.blog.cz

Z dalších hereckých kolegů, kteří mu jsou blízcí, je Peter Sarsgaard, se kterým hrál v Mariňákovi. Teď je to jeho švagr - Peter se oženil s Jakeovou sestrou Maggie. Sarsgaard vzpomíná, jak se s Jakem na natáčení hádali, ale o to silnější pouto mezi nimi vzniklo: "Krásná věc na Jakeovi je, že v hádce nevidí něco, co by mělo vztah zničit. Naopak, vidí v tom něco, co by mělo pomoct. To jsem se od něj naučil... Je jako můj bratr."


aily.blog.cz


Jake Gyllenhaal se taky spoléhá na své přátele, pokud jde o přípravu na jeho filmy. Konkrétně na Lance Armstronga, který mu pomohl s rolí v chystaném dobrodružném akčním snímku Princ z Persie: Písky času. Jake byl během tréninků tak drzý, že do sebe nalil hrnek kávy a vyzval cyklistického šampiona k závodu: "Byl jsem půl kola před ním, jakobych ho ponoukal. Přitom jsem byl jen úplně nadopovanej kofejnem."


aily.blog.cz(btw pořád nemám na notebooku net, tohle sem házím opět jenom narychlo odjinud...)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lenik6277 lenik6277 | Web | 11. května 2010 v 16:32 | Reagovat

achjo,Heath mi chybí :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama