Jako Batman a Joker? Těžko...

12. května 2010 v 16:17 | Dany |  H-Články
Hvězda (no ,,hvězda"  ) Stmívání je bezpochyby jednou z nejvyhledávanějších, nejpopulárnějších a nejžádanějších celebrit současnosti . Kromě toho je také 2. nejvíce sexy mužem planety (co?! jako tohle?! ) (1. místo je vyhrazeno pro šviháka Johnnyho Deppa ). Se směsí tajemna a záhady, která provází jeho postavu, může být přirovnáván k 'Batmanovi' stejně jako k jeho nepříteli 'Jokerovi'.

1. Batman - jestli vidíte auru mystiky a temnoty, která Roberta obklopuje, pak je Batman jasná volba. Temný rytíř je spojován s tmavými nocemi a netopýry, kteří jsou tak podobní upírům. Se svoji hrůzostrašnou minulostí a záhadnou osobností je Batman Edwardu Cullenovi nejblíže.

2. Joker - Joker  (kterého tak perfektně ztvárnil Heath Ledger ) je padouch a neblaze proslulý, ale zároveň má kolem sebe auru, která tolik přitahuje. Jeho bystrost a mazanost a mistrnost ve svém oboru ho dělá zloduchem zloduchů. Chcete-li přidat dotek zla k "upířímu" Pattinsonovi, pak tenhle chlapík se zlověstným úšklebkem se může kouzlo vyzařujícímu Robertovi vyrovnat (no to ,,určitě..." )

Joker
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rejža Rejža | 12. května 2010 v 16:45 | Reagovat

stačí mi si jen chlupáče pattisona představit jako jokera nb batmana a hned se směju... :-D :-D

2 Aily Aily | 12. května 2010 v 17:03 | Reagovat

no ještě že to je ,,jen" hipoteticky... jak se to píše? :-D  tj. jedno...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama