Další info o trojce

12. června 2010 v 21:53 | Dany |  H-Články
Chris Nolan krátce promluvil o trojce Batmana.
,,Třetí a zároveň poslední díl dovypraví můj příběh o Batmanovi, o mé vizi batmanovského světa," uvedl Chris Nolan. Nolan dále prozradil, že jeho bratr Jonathan Nolan má více méně hotový příběh. Na přetřes přišel opět i záporák. Na zvídavou otázku, jestli Nolan přemýšlí nad  Riddlerem, Tučňákem či Mr. Freezem, se režisérovi jen pobaveně zablýsko v očích a pousmál se, aby dal najevo, že tyto antihrdiny nebere nějak moc vážně. A opět přišla otázka - a co tedy Joker? Chris Nolan se tím zdá být už unavený (a vůbec se mu nedivim) a tak odpověděl - a tuto odpověď nechal oficiálně dát zvěřejnit do všech filmových časopisů-  toto :
,,Ne, s Jokerem nepočítejte, necítím se na to, abych tuto kapitolu znovu otevíral."

A přestože Waneři stále doufají, že Chris Nolan natočí třetího Batmana ve 3D, doufají zbytečně, protože Chris Nolan to zatvrzele odmítá. Hodlá točit ve 2D ve formátu IMAX. Přesto, kdyby si měl režisér vybrat, natočí poslední díl netopýřího muže ve 3D, než aby tam dosadil Jokera.

Jsem teda zvědavá, kdo bude ten novej padouch...

Aily.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rejža Rejža | 12. června 2010 v 22:20 | Reagovat

Já jsem zas ráda, že by to mělo být ve 2D... ;-) 3D je sice super ae prostě se to hodí pro filmy jako je avatar.... :-? Souboj Titánů byl ve 3D sice hezký ae myslím že mě to nějak neokouzlilo a připadalo mi že vlastně to v 3D skoro není a mohlo by to být klidně v 2D, ano nějaký scény tam stály za to vidět je v 3D ae to bylo tk všechno... 8-)  Proto jsem radši že Nolan bude točit s IMAx kamerama ve 2D lepší efekt, hezčí film ač bez Heatha... :-(

2 Aily Aily | 13. června 2010 v 9:40 | Reagovat

Moje řeč...taky jsem se tu už o tom jednou zmiňovala, že by bylo lepší ,,jen" 2D, ptz IMAX kamery jsou stokrát lepší (zvukově, obrazově) než rozmazané ,,3D", kt stejně stojí za hovno... kdyby aspoň IMAX 3D, ale samotný 3D stojí fakt za prdlačku... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama