Bez slávy bych...

30. srpna 2010 v 12:01 | Dany |  E-Články

...neměl s kým spát

Zpěvák Enrique Iglesias má po celém světě miliony obdivovatelek. A díky tomu si španělský hudebník popularity a slávy velmi váží. Když byl totiž teenager, byl outsiderem a holky se mu vyhýbaly. Až s prvními úspěchy v populární hudbě začal přitahovat pozornost něžného pohlaví. Proto dnes říká: "Sláva je nejlepší afrodiziakum, jaké člověk může mít."

Enrique Iglesias
Enrique Iglesias


 Když se ho totiž zeptal moderátor americké rozhlasové stanice Hot 99,5, jak to dělá, že má takové úspěchy u žen, a jestli je pravda, že přišel o panictví v nevěstinci, odpověděl: "Děláte si legraci? Když jsem byl mladší, tak bych nemohl do nevěstince ani náhodou." Enrique byl prý totiž zakomplexovaný a utlačovaný teenager.

Na rozdíl od otce Julia u žen nikdy moc nebodoval. Tedy do doby, než se stal světově proslulým zpěvákem a začal se objevovat v sexy videoklipech. "Kašlu na to, co říkají lidé. Sláva je nejlepší afrodiziakum, jaké člověk může mít," prohlásil Enrique.
A není divu, že tomu věří. Když měl jít na školní ples, nešla s ním ani ta největší ošklivka. "Tak jsem pár dní kvůli tomu brečel, a pak šel sám. A užil jsem si to skvěle," dodal Iglesias.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rejža Rejža | 30. srpna 2010 v 15:45 | Reagovat

Tk to sním souhlasím... (o té slávě :-D ) By mě tda zajímalo jak by to snim dopadlo kdyby nebyl slavný ae to by se stejně nestalo když má tkového otce... 8-)

2 Aily Aily | 30. srpna 2010 v 20:20 | Reagovat

tj... spíš bych řekla kdyby neměl talent...tak co by snim bylo... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama